2 лютого 2020 року діти учасники спільноти «Добре серце» на черговій своїй зустрічі вивчали тему «Стрітення Господнє: історія свята, значення Стрітенської свічки».    За доброю традицією праця розпочалась молитвою. Про історію виникнення свята Стрітення Господнього та традицію освячення в цей день свічок діти дізналися з розповіді керівника спільноти Ірини Фреїшин.     Після катехизаційних наук діти взяли участь у майстер-класі по оздобленню Стрітенських свічок. який підготували волонтери Ліля та Юля Озьмінські. Вони радо ділилися з дітьми своїми знаннями та умінням в усьому бачити красу Божого творіння.

       Діти із завзяттям взялися до роботи: вони з піднесенням творили свої маленькі шедеври, прикрашали свічки натуральними матеріалам, а також під час майстер-класу дізналися про різні техніки декорування свічок.
     На завершення недільної зустрічі о. Микола Фреїшин детально розповів дітям про символічне значення Стрітенської свічки, про чин благословення свічок у Празник Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа у церкві.        Священник наголосив дітям, що головна сила освяченої свічки – у щирій молитві. І тільки тоді вона принесе мир і спокій у душі при життєвих негараздах. Під час катехизаційної зустрічі діти засвоїли, що Стрітенська свічка важлива не сама по собі, а лише, як християнський символ нашого серця, просвіченого Духом Святим.

      Незабаром, 15 лютого, діти понесуть прикрашені своїми руками свічки до храму, щоб їх освятити. У їхніх маленьких добрих серцях палатиме Стрітенська свіча, що символізуватиме силу нашої молитви і головну зустріч нашого життя  – зустріч із Богом!

Спільнота “добре серце”