Різдвяні свята – це завжди домашнє свято, а коли його святкують цілими сім’ями – це ще й гарна можливість велично проставити Творця, який став дитиною, та почерпнути щось корисне для усіх членів сім’ї.

Так у неділю, 20 січня, в катехитичному центрі при парафії Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, з благословення настоятеля парафії митр. прот. Юрія Новіцького, понад два десятки сімей зібралися, щоби спільними колядами прославляти Всевишнього. Зібралися повними сім’ями: від малого до великого.

Захід розпочався зі спільної молитви молебня, який відслужили о. Юрій Прилепський та о. Микола Фреїшин – парафіяльні сотрудники. Опісля дітки вчилися розмальовувати смачні пряники, а для батьків священнослужителі підготували короткий семінар на тему «Святкування Різдва в сучасних сім’ях».

В часі тематичної зустріч кожен з присутніх міг висловити свою думку, так що вийшла вельми цікава дискусія. Головна ж мета зустрічі передбачала наголосити на важливості пам’ятати, підтримувати та розвивати наші християнські прадідівські традиції.

Опісля сім’ї знову возз’єдналися та у спільній коляді почали прославляти Бога. Організатори підготували для усіх солодке частування, як і годиться за нашим звичаєм.