13 листопада,  з нагоди 55-ти ліття чоловічої капели “Сурма” в Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку відомому хормейстеру, диригенту, заслуженому працівнику культури України та медику-науковцю Богдану Волосянку.


З пам’ятними словами звернувся міський голова, ректор Медичного університету та люди з близького оточення  диригента, а капела “Сурми” урочисто заспівали після освячення.

Осятив пам’ятну дошку митрофорний протопресвітер Юрій Новіцький.

Джерело: Голос-інфо

15 листопада, у Івано-Франківську відбулося віче-реквієм на вшанування пам’яті розстріляних у 1943 році німецькою окупаційною владою українських патріотів.

14 листопада 1943 року під час прем’єри оперети Ярослава Барнича «Шаріка» в Станіславському театрі нацисти арештували понад 140 глядачів у вишиванках, в тому числі трьох жінок. 17 листопада неподалік театру, біля синагоги, 27 патріотів розстріляли.

“Мого батька затримали під час цих подій. Його друг мені переказав, що батько хотів померти за цю ідею. І як собі побажав, так і сталося. Він міг врятуватися, втекти по трубі, але не став цього робити”, – розповіла Оксана Маланюк, жінці було два тижні під час тих страшних подій.

У 2003 році на місці розстрілу встановлено пам’ятник страченим українським патріотам. Щороку тут проходять скорботні заходи.

Джерело: galka.if.ua

17 листопада 2019 р. Б. відбулася недільна проща Катехитичної школи “Воскресіння” під духовним проводом отця Романа у монастир Святого Герарда до Кохавинської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці (смт. Гніздичів, Жидачівського р-ну, Львівської обл.) та в Храм Воскресіння Господнього до Жидачівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці (м. Жидачів, Львівської обл.).

Facebook: Vitalii Kaminskyi