Він безумовно запам’ятається грандіозною прем’єрою «Божественної Літургії» Якова Яциневича, яку одночасно виконували 4 колективи: муніципальний академічний камерний хор «Київ», академічна хорова капела «Орея», муніципальний камерний хор «Галицькі передзвони» та народний камерний хор «Воскресіння».

Сьогодні, 4 травня, в Івано-Франківську продовжився ІІ Всеукраїнський Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони». Захід мало-помалу йде до завершення і вже завтра відбудеться гала-концерт.

Сьогоднішній фестивальний день подарував чимало емоцій як глядачам, так і учасникам, оскільки відбулася грандіозна прем’єра твору «Божественна Літургія» Якова Яциневича. Як і вчора, виступи проходили в два етапи: спершу в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового виступали «Кредо» та капела «Орея».

Головну ж «родзинку» організатори зберегли на вечір, коли відразу 4 колективи: «Київ», «Орея», «Галицькі передзвони» та «Воскресіння» презентували франківцям та гостям столиці Прикарпаття твір Якова Яциневича «Божественна Літургія». В цьому їм допомагав священик собору о. Іван Жук.

«Складалося враження, що ми й справді на Службі Божі, бракувало хіба тільки звичних рухів священика, бо ж тексти та виконання спонукало нас до молитви», – кажуть глядачі.

Вже завтра на нас чекає урочисте закриття фестивалю та гала-концерт, який розпочнеться о 18:00 год. в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового.