Сьогодні, 7 січня, в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську відбулася Різдвяна Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Митрополит Володимир Війтишин.

В часі проповіді, Митрополит Володимир звернуся до присутніх текстом свого Різдвяного послання. В ньому Владика звернув увагу на справжню радість народження нашого Спасителя і Господа.

“Пильно вдивляючись у події понад двотисячолітньої давнини, ми вкотре можемо переконатися, що Господь з нами. Христос народився у родині звичайного ремісника Йосифа з Назарету, народився у стаєнці, «бо не було їм місця в заїзді» (Лк. 2, 7). Пречиста Діва Марія сповила дитятко і поклала в ясла. «І вмить пристала до ангела велика сила небесного війська, що хвалила Бога й промовляла: «Слава на висотах Богу й на землі мир людям його вподобання» (Лк. 2, 13-14). Увійшовши до вифлеємської стаєнки, бачимо щасливу Родину, бо вони необхідні один одному, вони не є самотні. Застановімося: чи не у цьому таємниця справжнього щастя? Бути потрібним комусь! Навіть якщо інколи ми почуваємося самотніми, не сумуймо, адже ми також належимо до Божої Родини – до Церкви Христової, якій ми так дуже потрібні“, – сказав Митрополит.

Владика також висловив особливі слова вдячності медичним працівникам, волонтерам та всім вірним нашої архієпархії, які відгукнулися на заклик Церкви і підтримали цьогорічні соціальні ініціативи.

Запевняємо у молитвах наших воїнів, які вже сьомий рік боронять Батьківщину Україну від ворожих зазіхань. Згадуємо у молитві нашу молодь та старших віком людей, владу, поліцію, переселенців та заробітчан. Молимося за усіх хворих і терплячих, а також усіх, хто пережив чи переживає випробування цим підступним вірусом, а особливо за «ангелів-хоронителів» сьогодення – лікарів та усіх медичних працівників”, – зазначив проповідник.

Після Божественної Літургії Митрополит Володимир привітав усіх присутніх зі світлим торжеством Христового народження та побажав, щоби новонароджений Ісус благословив кожного зокрема, та всю нашу Україну, 30-річчя Незалежності якої в цьому році відзначатимемо.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ