Сьогодні, напевно, у більшості з вас постало питання: «А чи варто передплачувати часопис «Нова Зоря» на наступний рік? Адже ці кошти можна використати раціональніше!».

Напевно, заощадивши 120 грн (передплата на пів року), ви змогли б придбати трішки більше продуктів, зробити запас одноразових масок чи рукавиць, докупити антисептиків. Сьогоднішня епідемія змусила переглянути навіть дрібний бюджет кожної сім’ї та добре аналізувати кожну потрачену гривню. Правильно! Аналізувати потрібно. І саме тому ми вкотре наголошуємо, наскільки важливо в сьогоднішній час бути поінформованим. Ми не стільки ставимо собі за мету донести вам свіжі новини, як духовно проаналізувати, добре роздумати в контексті одвічних істин про вже відомі вам речі.

Попри усі труднощі, спробуйте запитати себе: «Для чого мені «Нова Зоря»? Кого і куди вона має закликати? Кому служити?». Якщо вдасться дати правильні відповіді на ці запитання, стане дуже простою і очевидною відповідь на те, чи потрібна ця газета в наступному році в наших парафіях і в наших домівках…

На жаль, ми змушені констатувати той факт, що «Нова Зоря» – це останній друкований тижневик на всю шестимільйонну УГКЦ, який можна отримати в будь-якому поштовому відділенні країни. Крім того, для парафій, які бажають отримувати нашу газету, ми готові розглянути і ряд інших альтернативних способів доставки (наприклад, «Нова пошта», в межах Івано-Франківської області доставка власним транспортом до районних центрів тощо).

Телефонуйте, пишіть, заходьте, передплачуйте газету через пошту чи редакцію. Залишайтеся з нами і в новому 2021 році. Нехай з кожним нашим номером у ваші домівки заходить мир, спокій, любов, добро і Боже благословення!

Передплатний індекс – 30072

Вартість передплати через відділення «Укрпошти» – 27,90 грн

Через редакцію – 20 грн

Джерело: novazoria.com.ua