3 грудня 2019 р. Б., в переддень свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, м. Івано-Франківська очолив Вечірню з Литією та в часі богослужіння здійсний обряд облечин сестер Воплоченого Слова.

Облечини прийняли вісім сестер, які відтепер носитимуть імена: Віта – тепер Марія Радість Помилування, Настя – Марія Утіха Заплаканих, Оля – Марія Унівська, Наталя стала Марією Агатою, що з грецької означає «Добра», Галя – Марія Добросердна, Діана отримала ім’я Марія Христофора, що перекладається з грецької як «та, що несе Христа», Оксана – Марія Всечиста, а Іринка – Марія Оселя Слова.

З цієї нагоди сестра Марія Добра на сторінці у facebook написала наступні слова: «Бог кличе того, кого хоче! І вчора під час обряду облечин я думала про це, коли дивилася на всіх них… Таких різних… Єдине, що об´єднує їх, – думала я, – це один поклик, одна відповідь на нього і одне віддання… Єдине, але те, що зробило їх одним цілим. Моліться за наших нових Марій, за їхню святість і витривалість аж до смерті».

Нехай Господь благословить усіх сестер на їх дорозі монашого подвигу щоб їм «витримати в доброму до кінця».