Час Великого посту – це час особливої призадуми над власним життям, час покаяння та налагодження стосунків з Богом. Саме тому в цьому часі особливо актуальним є проведення реколекцій – днів духовної віднови.

У суботу, 20 квітня, для франківських сімей відбудеться День Духовної. Їх проведе Синкел у справах монашества, парох храму святих Кирила і Методія, що в с. Крихівці по вул. Вербова, 32 – прп. о. Йосафат Бойко, ВС.

«Ініціативу нашого навернення, нашого покаяння завжди бере на себе Господь. Він приніс своє Царство, людина ж має тільки прийняти у вірі цей Божий дар і, як наслідок, виконувати його вимоги. Це так, мовби цар, розчинивши ворота свого палацу, де вже приготовлений великий бенкет, і ставши при вході, запрошує всіх перехожих увійти, кажучи: «Заходьте, все готове!». Саме тому в часі Великого Посту, наші сім’ї-родини матимуть прекрасну можливість почути це запрошення та привести на цю «гостину» всіх членів своєї Домашньої церкви», – каже о. Юрій Прилепський, Голова комісії у спарах родин Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Реколекції відбудуться в катехитичному центрі при Архікатедральному соборі (майдан Шептицького, 22).

Організатори повідомляють про обмежену кількість місць, а тому просять обов’язково зареєструватися за телефонами:

066 419 31 39; 067 344 35 23 – о. Юрій Прилепський;

0503386615, 0504336930 – Віталій та Світлана Чуйки.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ