7 квітня в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ міста Івано-Франківськ проходив Великодній благодійний ярмарок. Його організували і провели учасники парафіяльної спільноти «Добре серце».

Щоб допомогти врятувати життя онкохворому, діти на своїх зустрічах багато трудилися: впродовж місяця виготовляли Великодні сувеніри, не шкодуючи часу, вони своїми маленькими рученятами малювали, вирізали, клеїли, шили, розмальовували, і батьки в цьому їм охоче допомагали.

Всім, хто цього недільного святкового дня прийшов до катедрального собору, маленькі організатори ярмарку пропонували придбати Великодній декор, смачну домашню випічку. Люди кували сувеніри, і тим самим зробили особистий благодійний внесок у добру справу.

Діти-учасники спільноти з радістю робили цю милосердну справу, бо це не перша доброчинна їхня акція. Тепер діти мріють, щоб світлий празник Воскресіння Христового був радісним для ще однієї дуже хворої родини.

Отець Микола Фреїшин подякував всім, хто долучився до організації ярмарку. Він сказав: «Ми пишаємося нашими дітьми, які мають великі серця та беруть участь в таких заходах. Ми разом вчимося бути небайдужими, активними і милосердними. А також дякуємо батькам учасників спільноти, які відгукнулися та підтримали дітей і також віддали  цій справі часточку свого серця». 

«У цей передвеликодній час добро, яке ми спільно творимо, є благословенне для нас, наших родин, – говорить керівник спільноти п. Ірина, – Бо все що ми разом робимо наповнено дитячою щирою молитвою за здоров’я усіх хворих, благополуччя і мир в Україні. І в сьогоднішнє свято Благовіщення на Святій Літургії ми всі разом молилися за зцілення багатодітного батька і віримо, що в їхню сім’ю прийде та добра звістка – ВАШ ТАТО ЗДОРОВИЙ!!!».

Одразу після завершення ярмарку усі зібрані кошти передали сім’ї Хворого.