Дитяча спільнота «Добре серце»: катихизація – це цікаво

«Катихизація – це цікаво», – так стверджуютьдіти-учасники дитячої спільноти «Добре серце». Щонеділі у Катехитичному центрі при Архікатедральному і Митрополичому соборі і «Калиновій Слободі» діти віком від 5 до 11років збираються для того, щоб спільно пізнавати правди віри, зростати у християнському дусі, гуртом роздумувати над Святим Письмом, робити добрі вчинки. Кожна зустріч має свою катихизаційну тему. Керівник спільноти Ірина Фреїшин піклується про те, щоб заняття були не тільки пізнавальними, але й цікавими. Не обходиться і без біблійної анімації.

Щоразу на катихизаційних науках діти за допомогою інтерактивних методів дізнаються щось нове, долають сходинки Божої науки, сторінка за сторінкою гортають Біблію для дітей. Для них керівник спільноти організовує цікаві практичні заняття по темі: вони малюють, роблять аплікації з біблійних сюжетів, бувають і цікаві майстер-класи, ігри, пісні. Духівник спільноти о. Микола Фреїшин розповідає дітям про внутрішній устрій церкви, навчає їх, як поводитись у Божому храмі, а також пояснює, що символізують священичі облачення.

Нещодавно діти побували в Івано-Франківській обласній філармонії на виставах «Різдвяна лихоманка» та «Бог створив собі маму».

На останній зустрічі діти з великим задоволенням взяли участь у імпровізованій сценці про милосердного самарянина, а потім вміло зіграли кожен свою роль у казочці про дружбу і добро. Така колективна робота згуртовує дітей, вчить допомагати ближньому, бути правдивими і щиросердними.

Чудово, що діти спільноти «ДОБРЕ СЕРЦЕ» зростають у вірі.  Попереду багато планів: підготвка до благодійного великоднього ярмарку, участь у хресній дорозі, поїздка на прощу.  Вони щиро моляться, щоб ці плани стали дійсністю.

Керівник спільноти «Добре серце» Ірина Фреїшин

 

Новини спільноти можна переглянути за цим посиланням.