Камерний хор «Воскресіння»

Камерний хор «Воскресіння» Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового створено восени 2009 року. Диригент Володимир Рудницький випускник Львівської Національної Музичної Академії ім. Миколи Лисенка та Інституту мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника.

Основним завданням колективу є активна популяризація та відновлення української духовної музики, кращих шедеврів М. Дилецького, М. Березовського, А. Веделя, М. Леонтовича, К. Стеценка та інших безцінних скарбів хорової культури, які дуже активно заборонялись впродовж радянської доби і ще сьогодні залишаються нам такими маловідомими.

За свою невелику історію хор провів близько 150 концертів на різноманітних сценах багатьох міст Європи. Співав у сімох столицях європейського простору і двічі став лауреатом на міжнародних конкурсах хорової музики у Варшаві і Білостоку (ПОЛЬЩА). Брав участь у численних міжнародних і всеукраїнських фестивалях. У 2012 році хор Воскресіння служив Божественну Літургію за головним престолом найбільшого християнського храму світу – Базиліки святого Петра у Ватикані (ІТАЛІЯ). Колективом записано 3 CD та в роботі четвертий.

Артисти хору – молоді талановиті музиканти, випускники і студенти вищих навчальних закладів України та Польщі.

У майбутньому колектив сподівається ще багато великих досягнень на нелегкій ниві творчості та відновлення духовної музики.

Регент хору         Володимир РУДНИЦЬКИЙ      097 643 52 51