Хор «Аксіос»

З благословення Правлячого Архієрея Івано-Франківської Архієпархії Кир Володимира (Війтишина) та з ініціативи настоятеля Архікатедрального та Митрополичого собору  Воскресіння Христового м. Івано-Франківська митрофорного протоієрея Юрія Новицького в 2008 році Божому було створено хоровий колектив під керівництвом Божени Куцій. Свою першу Літургію хор виконав на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці 7 квітня 2008 року.

Репертуар хору складає духовна хорова спадщина українських та зарубіжних композиторів, а також сучасна духовна музика. Учасниками хору є професійні музиканти, викладачі та студенти Вищих музичних навчальних закладів, дитячих музичних шкіл та артисти Обласної філармонії.

 Хоровий колектив супроводжує Архієрейські богослужіння в різних храмах міста Івано-Франківська, бере участь у прощах і в духовно-культурному житті УГКЦ.

В жовтні 2012 року хор «Аксіос» брав участь в урочистих богослужіннях з нагоди освячення оновленого собору Св. Софії в Римі. В січні 2013 року хор відвідував українські громади у Польщі, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії. В програму перебування входили урочисті Богослужіння та концертні виступи. В листопаді 2013 року хор «Аксіос» брав участь в Богослужіннях в Римі з нагоди 80-ї  річниці Голодомору в Україні та святкових Богослужіннях у Ватикані (Базиліка Св. Петра) за участю Блаженнішого Святослава. В грудні 2014 року хор «Аксіос» супроводжував співом Архієрейську Божественну Літургію в м. Варезе (Італія), яку служив владика Йосафат Мощич та відвідав з Різдвяною концертною програмою українські громади м. Болонья, м. Віченза (Італія), м. Мюнхен (Німеччина).

Керівник хору     Божена КУЦІЙ     066 646 82 43