У четвер, 2 травня, в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття ІІ Всеукраїнського фестивалю “Катедральні дзвони” за участю заслуженої хорової капели “ДУМКА”.

Відкриття відбувалося в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового, який і стане головною локацією для виступів. Окрім того у неділю – 5 травня, всі містяни матимуть нагоду насолодитися хоровою музикою прямісінько в центрі, адже цього дня виступи відбуватимуться на Площі ринок (біля ратуші).

Благословив відкриття фестивалю настоятель Архікатедрального собору митр. прот. Юрій Новицький. Також у відкритті взяв участь Міський голова п. Руслан Марцінків та інші поважні гості.

Сьогодні ж фестивальний день продовжиться одразу в двох локаціях: спершу (о 16:00 год) на Площі ринок відбудеться концерт Національної заслуженої академічної капели України «Думка». А опісля – о 19:00 год. вже в Архікатедральному Соборі виступатиме камерний хор «Київ». Він співатиме сучасний твір Валентина Сильвестрова циклів «Майдан», присвячений 5-річчю загибелі «Небесної сотні».