У четвер, 27 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулось урочисте засідання Вченої Ради з нагоди випуску студентів медичного коледжу спеціальностей «Сестринська справа», «Стоматологія ортопедична», «Фармація».

За словами директора коледжу доцента Юрія Боцюрка, навчання загалом завершили 209 випускників. Серед них 91 медична сестра, 59 молодших спеціалістів фармацевтів і 59 зубних техніків. Більшість з нинішніх випускників поступали до коледжу після дев’ятого класу школи, тож нині крім диплому молодшого спеціаліста вони здобули атестат про середню освіту. Чимало з них планують продовжити навчання в університеті, вони мають можливість поступати одразу на другий курс.

«Приємно відзначити наших майбутніх медсестер, які усі успішно здали ліцензійний іспит «Крок», — говорить Юрій Боцюрко. — Також усі наші студенти успішно склали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, без якого вони не змогли б отримати дипломи. Усі вони мають можливість продовжити навчання на медичному, фармацевтичному чи стоматологічному факультетах нашого університету».

«Сьогодні всі вітання і найтепліші побажання линуть до вас, наші випускники, — звернувся до присутніх ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Ми пройшли довгий шлях, було нелегко. Ви були нашими наймолодшими студентами, і вам ми приділяли особливу увагу. Хтось ще продовжить навчання, а хтось вже розпочне професійну діяльність. Дякую нашим студентам, їхнім батькам та усім нашим викладачам за спільну працю, яка зробила можливим цей урочистий день. В добру путь, наші дорогі випускники!».

На запрошення директора коледжу благословив випускників на сотрудник Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового о. Юрій Прилепський: “Нехай Господь скріпить усіх Вас та благословить: комусь на продовження навчання в стінах рідного вузу та обдарує Дарами Духа Святого щоб Ви могли навчаючись взяти від навчання максимум, а комусь у праці, яку ви маєте завжди здійснювати через призму любові, милосердня та співчуття до усіх тих хто до вас буде приходити за допомогою”.

ІФНМУ