1 грудня 2019 р. Б. у 24 неділю по Зісланні Святого Духа у Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, м. Івано-Франківська богослужіння очолив Владика Кен (Новаківський) єпарх Нью-Вестмінтерський у співслужінні пароха парафії митр. прот. Юрія Новіцького та священиків храму.

У своєму повчальному слові, пояснюючи євангельську розповідь про оздоровлення дочки голови синагоги Яіра та кровоточивої жінки, Владика Кен зосередив увагу присутніх у храмі на тому: ” … чи і ті хто має важливу потребу в житті, маючи живу віру шукають Господа, чи звертаються до нього у своїх потребах та чи взагалі свідомі того, що Бог поряд з ними? Чи вони вміють дякувати за дари, які Господь посилає, чи вміють запрошувати тих та підказувати тим хто потребує, що задоволення своїх потреб вони мають шукати тільки у Господі? Адже євангеліє чітко показує приклад двох віруючих людей, що приходять до Господа і отримують те за чим звернулися до нього…”.

На завершення Божественної Лутургії Владика привітав тих хто відзначає свій День Ангела в цей день (свв. мчч. Платона й Романа), попросив про молитву за вірних своєї єпархії, благословив усіх присутніх, і піснею “Боже великий, єдиний”, молитвою за Україну, завершив богослужіння.