Іде сьомий тиждень повномасштабної війни, яка охопила нашу мирну і боголюбиву землю. Іде героїчне протистояння силам зла, Україною пливе кров…

Найстрашніший гріх за таких умов – це байдужість. Тепер особливо актуальним є соціальне служіння нашої церкви, зростає посилена увага до потребуючих, до скривджених, немічних.

При Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ вже третій рік діє благодійна ініціатива «Твоя лепта». В часі Великоднього посту багато парафіян Архікатедрального собору свою християнську любов проявили у пожертвах для особливо потребуючих, що живуть поруч на парафії. За ці кошти придбано продуктові набори. У пакунках – продукти першої необхідності. Вони роздаються тим, хто є наразі в найбільшій потребі. Для тих, хто в силу життєвих обставин не має змоги прийти до храму за допомогою, священник, волонтери приходять до їхнього дому. Кожен візит – це не просто матеріальна допомога, це духовна підтримка, відчуття стабільності та віри в добро, в людей.

В Україну повернулися лелеки, вони принесли нове життя, весна підноситься над згарищами, понівеченими містами, селами. Українці з вірою у Воскреслого Христа героїчно виборюють право на життя. Священники закликають усердно молитися, допомагати один одному, особливо у теперішні темні часи. Молитва, доброта не тільки підтримує інших, а й зберігає нас, як людей.

о. Микола Фреїшин,

відповідальний за соціальне служіння парафії