У суботу, 22 грудня, коли наша Церква відзначає празник Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною, в Україні своє професійне свято також відзначають енергетики та працівники електротехнічної промисловості.

В цей  день працівники Івано-Франківських магістральних електромереж та енергетики Прикарпаття вже традиційно розпочинають святкування свого професійного свята з молитви в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового. Божественну Літургію очолив о. Юрій Прилепський, а опісля в каплиці катехитичного центру також спільно помолилися молебень до Пречистої Богородиці.

«Сьогодні в цій нашій спільній молитві ми молимось за Вас і дякуємо за Ваш професіоналізм, Вашу самовіддачу та самопожертву, бо годі сьогодні уявити своє життя без електрики чи світла і саме Ви своєю працею забезпечують всім комфорт не раз жертвуючи часом, сном, а інколи навіть наражаючи себе на небезпеку, виїжджаючи на поломки на ліній», – сказав о. Юрій, вітаючи енергети

Також священнослужитель запевнив присутніх у молитві та побажав, щоби Господь завжди благословляв їх, а Пречиста Богородиці опікувалася ними в нелегкій та жертовній праці для добра людей.

Довідково

День енергетика — професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення. Відзначається щорічно 22 грудня.

Повідомив о. Юрій Прилепський