У суботу, 30 вересня, у переддень свята Покров Пресвятої Богородиці, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська вкотре відбулася роздача продуктових наборів для парафіян, які входять до числа вразливих верств населення.

До списку бенефіціарів увійшли особи з інвалідністю, багатодітні сім’ї та одинокі люди похилого віку.

Традиційно роздача допомоги розпочалася зі спільної молитви, перед якою о. Юрій Федорчак, відповідальний за соціальне служіння головної святині міста, звернувся до присутніх:

«Розпочнімо наш сьогоднішній день зі спільної молитви та подяки. Дякуймо Господу за те, що Він єднає нас. Молімося за наших Захисників, завдяки яким сьогодні ми можемо стояти тут та молитися рідною мовою у нашому храмі. І звичайно, складімо слова подяки нашим жертводавцям, бо завдяки їм ми можемо передати вам таку допомогу».

Опісля цього о. Юрій заохотив всіх, щоб сьогоднішнього дня вони отримали не лише продуктові набори, але й віднайшли підтримку від нашого люблячого Господа Бога.

Відтак всі присутні помолилися молебень до Пресвятої Богородиці, а опісля цього розпочалася роздача продуктових наборів.

До пакунка ввійшли такі найнеобхідніші продукти: гречка, рис, вівсяні пластівці, спагеті, олія, печиво, макарони, борошно, вафлі, кілька, чай, крупа пшенична та консерви.

Цього разу благодійникам вдалося підтримати близько 30-ти парафіяльних сімей.

Більше фото ТУТ