Сьогодні, 18 листопада, в Івано-Франківську при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового розпочав свою роботу 5-ий міський центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

З самого ранку на подвір’ї собору зібралося близько пів сотні містян для того, щоби отримати щеплення від коронавірусу. Вакцинує бригада медиків з Богородчан. Медики розповіли, що наразі мають 90 доз вакцини Pfizer, 20 AstraZeneca та 40 Coronavac.

Процедура щеплення відбувається з дотриманням усіх санітарних та карантинних норм: осіб запускають по одному, в приміщенні опитують про стан здоров‘я, про перенесення першої дози вакцини, вимірюють сатурацію та вакцинують.

Усі охочі можуть щепитися в приміщенні собору (бічний вхід зі сторони ротонди, майдан Шептицького, 22) з 10:00 до 16:00 усіма доступними видами вакцини: AstraZeneca, Coronavac, Comirnaty/Pfizer.

Додамо, що Центр вакцинації при Митрополичому соборі Воскресіння Христового запрацював з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, який закликав представників духовенства та вірних ретельно та бережно ставитися до свого здоров’я.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ