У четвер, 24 серпня, учасниці спільноти «Матері в молитві» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ молилися особливі молитви з нагоди Дня Незалежності України.

Про це повідомляють на сайті спільноти “Матері в молитві” Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Цього дня учасниці спільноти молилися вервицю до Пресвятої Богородиці поблизу ротонди Божої Матері на майдані Шептицького.

Відтак в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулася Божественна Літургія в наміреннях матерів, її очолив о. Іван Гнатюк — духівник спільноти «Матері в молитві» Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. Опісля цього о. Іван виголосив науку. Завершилася зустріч спільною молитвою, до якої долучилися матері спільнот всієї Архієпархії.

«У кожній нашій молитві ми благаємо Божого Милосердя для нашого народу, для України, для військових, волонтерів, капеланів, для духовенства й нашої Церкви, для поранених, для полонених, для вимушено переселених, для нас та наших дітей, для родин, для молоді», — зазначають учасники спільноти.

«Ми молимося за тих, які далекі від Церкви, які живуть у гріхах, за грішну молодь та її навернення, за збереження християнських цінностей, за перемогу правди й справедливий мир. За всіх, хто потерпає від цієї безжальної, несправедливої війни, за здоров’я всіх хворих, що потребують молитовної підтримки, за здоров’я та добру долю наших дітей на рідній, Богом даній, землі», — йдеться у дописі.

Фото ТУТ: Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ