За вже доброю традицією провести старий рік та просити Божого благословення в новому, до Архікатедрального собору прийшло помолитися чимало мирян. Також велика кількість вірян єдналася в молитві за допомогою онлайн-трансляції.

У четвер, 31 грудня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив подячну Божественну Літургіюза прожитий 2021 рік в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового.

Разом з Владикою на молитву зібралися священнослужителі собору на чолі з настоятелем митр. прот. Юрієм Новіцьким та Генеральним вікарієм Архієпархії митр. прот. Степаном Балагурою.

На завершення Літургії Митрополит Володимир виголосив молитву-благословення на прийдешній рік. В ній вірні просили Господа благословення, здоров’я та ласки добре провести рік.

Після спільної молитви, Владика привітав присутніх з Новим роком та побажав добре підготуватися до приходу нашого Спасителя, адже за кілька днів ми святкуватимемо Різдво Христове.

«Воздаємо хвалу і подяку Всевишньому за Його довготерпіння до гріхів наших, за те, що не перервав нашого життя земного і не покликав нас, ще не підготовлених, до праведного суду. За щедру любов до нас дякуємо Господеві, оновленням нашого духовного життя, милосердя, співпереживання, добрим християнським життям. Сам Спаситель буде нам миром, втіхою, радістю, багатством і славою», – сказав Митрополит.

Архієрей побажав усім розпочати Новий Рік з Богом під покровом Пречистої Богоматері, захисниці нашого міста і України, з сильною вірою та надією на Боже провидіння.

Завершилося подячне богослужіння молитвою за Батьківщину «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Більше фото ТУТ