У четвер, 2 травня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив Вечірню з Літургією св. Василія Великого, а також, наслідуючи приклад нашого Спасителя, здійснив Чин обмивання ніг одинадцятьом священникам та Владиці Миколі Семенишину, Єпископу-помічнику Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У цей день ми творимо спомин Тайної Вечері, яку перед своїми стражданнями звершив наш Спаситель Ісус Христос зі своїми апостолами. Ми силою і діянням Святого Духа, а також слуханням слова Святої Євангелії беремо безпосередню участь у цій події.

Цього дня у храмі на Великій Вечірні з Літургією св. Василія Великого молилися священники Івано-Франківської Архієпархії, душпастирі собору, отці ректорату Івано-Франківської духовної семінарії, брати-семінаристи та чисельно зібрані парафіяни й гості храму.

Цьогоріч священнослужителями, які взяли участь в Чині обмивання ніг, стали душпастирі Букачівецького протопресвітеріату Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, ректорат Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата та духовенство головної святині міста.

Насамкінець Владика Володимир привітав священників із днем встановлення Таїнства Священства, а всіх присутніх — із днем встановлення Пресвятої Тайни Євхаристії й відслуження першої Божественної Літургії, яку звершив наш Спаситель Ісус Христос та заповів робити це на Його спомин.

Відтак Архієрей запросив всіх спільно помолитися Утреню Страстей, яка відбуватиметься вже сьогодні, 2 травня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового о 17:00 год.

На завершення Митрополит Володимир уділив своє архієрейське благословення та поблагословив усіх вірних свяченою водою.

Білише свілин ТУТ: Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ